Jednání v odborných sekcích

Cílem jednání v odborných sekcí je poskytnout doktorandům PEF platformu pro kolegiální zhodnocení prací připravovaných k publikaci, případně k diskusi o designu nově zakládaného výzkumu. Jednání v sekcích je strukturováno dle oborů doktorského studia. Odbornou úroveň a organizaci recenzního řízení konference zajišťují vybraní garanti sekcí schválení předsedy oborových rad příslušných doktorských studijních programů.

 

Odborná sekce Garant sekce
Podniková a odvětvová ekonomika doc. Ing. Michal Malý, Ph.D.
Management doc. Ing. Tomáš Macák, Ph.D.
Regionální a sociální rozvoj doc. Ing. Jakub Husák, Ph.D.
Regionální a sociální rozvoj  doc. Ing. PhDr. Petr Kokaisl, Ph.D.
Informační management doc. Ing. Arnošt Veselý, CSc.
Systémové inženýrství prof. RNDr. Helena Brožová, CSc.

 

Autoři zasílají články do recenzního řízení konference prostřednictvím redakčního systému po provedení registrace. Redakční systém, ve kterém se provádí registrace a ve kterém probíhá recenzní řízení, je spuštěn od 8. listopadu 2021.

Více informací o typu článku, o zařazení článku do recenzního řízení a průběhu prezentace článku autorem naleznete zde.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.